Počet produktů 0

Nové dárkové koše

Novinkou dárkového balení Českého Koše je tematické dekorování dárkových košů.

Novinkou dárkového balení Českého Koše je tematické dekorování dárkových košů. Dle Vašeho výběru „barvy dekorací“ Vám připravíme dárkový koš ozdobený na míru Vaší potřeby. Nabízíme několik základních variant dekorací.

  • Vánoční dekorace je tvořena z několika odstínů červených látkových stuh, které jsou doplněny slabšími zlatými stužkami. Ozdobnou mašli vyplňují červené květy Vánoční hvězdy, zelené listoví a přírodní slaměná ozdoba. Vnitřek dárkového koše dekorují červené květy Vánoční hvězdy a zelené listoví. Spolu s nimi je do proutěného košíku přidána snítka skořice s hřebíčkem, které po otevření dárkového koše potěší jemnou vánoční vůní. Dárkové krabice jsou uvnitř dekorovány červeným květem Vánoční hvězdy, slaměnou ozdobou, snítkou skořice a hřebíčke. Víko dárkové krabice je dekorována pouze látkovou stuhou či ražbou (podle výběru dárkové krabice).
  • Staročeská dekorace je typická svou širokou kostkovanou stuhou modrobílé nebo červeno-bílo-zelené barvy. Stuha je doplněna zeleným listovím a drobnými umělými kvítky světlé barvy. Také vnitřek dárkového koše je vyzdoben svazkem umělých květů a zelenými listy. Kostkovaná látková stuha tvoří v kombinaci s jemnými barvami drobným kvítků a zelenými listy krásnou staročeskou jednoduchost.
  • Svatební dekorace je příznačná bohatou ozdobnou látkovou stuhou stříbrné či bílé barvy doplněnou několika užšími bílými a světle fialovými látkovými stužkami. Střed dekorativní stuhy tvoří dvě bílé umělé růže s několika drobnými, světle fialovými kvítky a dlouhými úzkými zelenými umělými listy. Uvnitř dárkového koše je taktéž bílý květ umělé látkové růže s drobnými, světle fialovými kvítky a úzkými zelenými umělými listy. Bílá a stříbrná barva dekorací, spolu s jemnými fialovými tony a zeleným listovím, dodávají dárkovému koši potřebnou honosnou, slavnostní a přesto jemnou atmosféru.
  • Dekorace z lásky přináší červenou barvu. Barvu vášně a lásky. K tomuto účelu jsme vytvořili dárkovou dekoraci s dominantními rudými květy umělých látkových růží a červenou dekorací. Dárkový koš je ozdoben červenou látkovou stuhou s několika užšími stužkami vínové barvy. Střed dekorace tvoří rudý květ umělé růže se zelenými listy. Vnitřek dárkového koše dekorují dva umělé květy růže červené barvy a zelené listoví. Spolu s červenou dekorací dodavají rudé růže dárkovému koši eleganci, vážnost i (skrytou) touhu.
  • Dekorace k narozeninám tvoří luxusní látková stuha vínově-bílé barvy doplněná užšími vínovými stužkami. Dominantu dekorace představují bílý a rudý květ umělých růží se zeleným listovím. Vnitřek dárkového koše vyplňují dva rudé květy umělých růží a zelené listy. Bohatá okrasa v podobě květů růží a ozdobné látkové stuhy tvoří elegantní narozeninovou dekoraci.