Počet produktů 0

Doprava a platba

Doprava a platba

Dárkové krabice a koše přepravujeme k zákazníkům v pevných kartonových krabicích. Vámi vybrané zboží je uloženo do krabice a obaleno bublinkovou folií, která chrání dárkový produkt před nárazem a poškozením. Řidiči dopravních služeb jsou informováni o křehkém nákladu a krabice nesou informace o správné manipulaci s nimi.

Balení produktů poskytujeme pro všechny druhy dopravy ZDARMA.

Platbu v hotovosti ani platbu kartou nepřijímáme.

Doprava a platba objednávek

Aktuálně nabízíme následující možnosti dopravy zboží:

PPL - Professional parcel logistik

Dopravné od 105 Kč dle váhy
Dobírka: +30 Kč 

Pokud se rozhodnete uhradit Vaši objednávku platbou předem na náš bankovní účet, bude celková cena za dopravu od 105 Kč.
Pokud dáváte přednost uhrazení částky doručovateli (dobírka), činí nejnižší cena za poštovné + dobírku 135 Kč.
Zboží standardně expedujeme do dvou pracovních dnů od obdržení platby. 

Česká pošta 

Dopravné: dle tarifu České pošty (je kalkulováno na základě váhy a zobrazí se během objednávkového procesu při výběru dopravce)
Dobírka: +30 Kč

Pokud se rozhodnete uhradit Vaši objednávku platbou předem na náš bankovní účet, nebude Vám k ceně dopravy připočítána dobírka.
Pokud dáváte přednost uhrazení částky doručovateli (dobírka), činí celkovou cenu poštovné dle tarifu České pošty + dobírka.
Zboží standardně expedujeme do tří pracovních dnů od obdržení platby. 

Pokud máte požadavek na jiný způsob dopravy, než jsou výše uvedené, tak nás před samotnou objednávkou prosím kontaktujte. Budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc.

Pokud je jedna objednávka určena vícero adresátům, tedy doručována na více než 2 různé adresy, je připočítáno ke každému zaslanému balíku (adrese) dopravné (případně i dobírka) dle cen uvedených výše.

Pokud je zboží označené jako skladem, vyřizujeme objednávku do 2-3 pracovních dnů. Pokud potřebujete dárek dříve, kontaktujte nás prosím. Objednávky hrazené bankovním převodem expedujeme až po obdržení příslušné částky na náš účet. Doba dodáni záleží také na velikosti objednávky.  

Objednávky s celkovou hodnotou 10 000Kč a vyšší řešíme individuálně. Doba jejich dodání může být delší než 5 pracovních dnů.

Součástí balíku není přiložená faktura, zasíláme ji pouze elektronicky. V případě, že si přejete doručit fakturu jinak, informujte nás prosím prostřednictvím poznámky v objednávce nebo telefonicky či e-mailem.

Platbu v hotovosti ani platbu kartou nepřijímáme.