Počet produktů 0

Dárky na míru

Dárky na míru

Hledáte pozornost pro zaměstnance či obchodní partnery? Buďte originální a potěšte dárkem v podobě vybraných českých specialit! Nabízíme tvorbu dárků na míru pro firmy i jednotlivce.

Obsah dárkových balíčků na míru

  Nabízíme možnost zvolit  si vlastní obsah dárkových balení a to i nad rámec naší aktuální nabídky produktů. Balíček si můžete sestavit dle Vašich preferencí, nebo Vám s výběrem pomůžeme a připravíme balíčky na míru.

Balení a dekorace na míru

  Dárková balení realizujeme formou dárkových košů či krabic, v případě zájmu připravíme i balíčky v dárkovém celofánu či slaměných ošatkách. Kromě běžně nabízených dekoračních možností Vám připravíme dekoraci na míru tak, aby dárky odpovídaly Vaší představě. Dekoraci přizpůsobíme barevně, přidáme Vaše komplimentky či stuhy s potiskem.

Cena na míru

  Při odběru většího množství produktů a přípravě dárků na míru Vám nabízíme množstevní slevy a tvorbu individuálních kalkulací. V případě větších objednávek Vám můžeme nabídnout také platbu na fakturu.

Doprava na míru

  Individuální firemní zakázky zavážíme v případě většího objemu odebíraného zboží osobně. Můžete si tak přesně zvolit hodinu a místo kde si chcete zboží převzít a máte jistotu že dárky dorazí v pořádku.

Kontaktujte nás

  Máte-li zájem o nezávaznou kalkulaci či jakékoliv další informace tak neváhejte a kontaktujte nás, telefon: +420 737 920 500   e-mail: obchod@ceskykos.cz  .