Doprava a platba

Dárkové krabice a koše přepravujeme k zákazníkům v pevných kartonových krabicích. Vámi vybrané zboží je uloženo do krabice a obaleno bublinkovou folií, která chrání dárkový produkt před nárazem a poškozením. Řidiči dopravních služeb jsou informováni o křehkém nákladu a krabice nesou informace o správné manipulaci s nimi.

Balení produktů poskytujeme pro všechny druhy dopravy ZDARMA.

Platbu v hotovosti ani platbu kartou nepřijímáme.

Vánoční dodávka

Pokud máte zboží až pod stromeček a chcete tak mít v dárku suroviny co budou čerstvé i dlouho po Vánocích, můžete zvolit naši Vánoční dodávku.
Váš dárek připravíme a odešleme až v období 7.-18.12.2016, takže bude včas u Vás a zároveň máte jistotu, že si na něm obdarovaný pochutná i dlouho po Vánocích!
 

Doprava a platba objednávek

Aktuálně nabízíme následující možnosti dopravy zboží:

PPL - Professional parcel logistik

Dopravné: 95 Kč
Dobírka: +30 Kč 

Pokud se rozhodnete uhradit Vaši objednávku platbou předem na náš bankovní účet, bude celková cena za dopravu 95 Kč. Zboží bude odesláno v nejbližším možném termínu po obdržení platby na náš účet (po domluvě můžeme odeslat i dříve).
Pokud dáváte přednost uhrazení částky doručovateli (dobírka), činí celková cena za poštovné + dobírku 125 Kč.

Osobní odběr

Nabízíme možnost osobního odběru v Pardubicích a okolí s platbou bankovním převodem předem. Platbu v hotovosti ani platbu kartou nepřijímáme.

Česká pošta 

Dopravné: dle tarifu České pošty (je kalkulováno na základě váhy a zobrazí se během objednávkového procesu při výběru dopravce)
Dobírka: +30 Kč

Pokud se rozhodnete uhradit Vaši objednávku platbou předem na náš bankovní účet, nebude Vám k ceně dopravy připočítána dobírka. Zboží bude odesláno v nejbližším možném termínu po obdržení platby na náš účet (po domluvě můžeme odeslat i dříve). Pokud dáváte přednost uhrazení částky doručovateli (dobírka), činí celkovou cenu poštovné dle tarifu České pošty + dobírka.

Pokud máte požadavek na jiný způsob dopravy, než jsou výše uvedené, tak nás před samotnou objednávkou prosím kontaktujte. Budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc.

Pokud je jedna objednávka určena vícero adresátům, tedy doručována na více než 2 různé adresy, je připočítáno ke každému zaslanému balíku (adrese) dopravné (případně i dobírka) dle cen uvedených výše.

Pokud je zboží označené jako skladem, vyřizujeme objednávku do 3 pracovních dnů. Pokud potřebujete dárek dříve kontaktujte nás prosím. Objednávky hrazené bankovním převodem expedujeme až po obdržení příslušné částky na náš účet. Doba dodáni záleží také na velikosti objednávky. Standardně expedujeme zboží do druhého dne od obdržení objednávky. 

Objednávky s celkovou hodnotou 10 000Kč a vyšší řešíme individuálně. Doba jejich dodání může být delší než 4 pracovní dny.

Součástí balíku je přiložená faktura k objednanému zboží, pokud se liší fakturační adresa od dodací zasíláme fakturu e-mailem. V případě, že si nepřejete přikládat fakturu (například z důvodu přímé zásilky obdarovanému), případně chcete doručit fakturu jinak, informujte nás prosím prostřednictvím poznámky v objednávce nebo telefonicky či e-mailem.

Platbu v hotovosti ani platbu kartou nepřijímáme.