Slaná luxusní krabička

Dárková krabička s luxusními slanými specialitami české výroby.

Informace o této službě
1 155.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Darujte exkluzivní dárkovu krabičku s prvotřídními slanými dobrotami. Ochutnejte lahodnou paštiku z divočáka provoněnou jalovcem a směsí koření nebo kousky vepřového masa ve skutečně vlastní šťávě. K nim si můžete vychutnat vysoce kvalitní pikantní francouzkou hořčici nebo tradiční české pivo.
Věnujte dárek, který chutná česky!

Vyberte si barvu krabičky

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Malá dárková krabička o rozměrech 361x188x94mm. Je vyrobena z tuhé vlnité lepenky zvolené barvy. Luxusní vzhled dárkové krabičce dodává barevná látka z pevného materiálu, který barevně ladí k použitým surovinám i samotné krabici. Dárkové krabičky jsou doplněny dekoracemi v podobě elegantních umělých květů v jemných barevných tónech se zeleným listovím. Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace