Sladká luxusní krabička

Luxusní dárková krabička s exkluzivními sladkými českými delikatesami.

Informace o této službě
1 090.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte dárek plný neodolatených sladkých chutí. Příjemný gurmánský zážitek zaručuje kvalitní český džem z šípků nebo švestky s čokoládou či luxusní hruškový kompot s jeřabinami a kapkou hruškovice. Nabízíme také lískové ořechy v hořké čokoládě nebo lahodnou směs ořechů v medu.
Český Koš Vám přeje dobru chuť!

Vyberte si barvu krabičky

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Malá dárková krabička o rozměrech 361x188x94mm. Je vyrobena z tuhé vlnité lepenky zvolené barvy. Luxusní vzhled dárkové krabičce dodává barevná látka z pevného materiálu, který barevně ladí k použitým surovinám i samotné krabici. Dárkové krabičky jsou doplněny dekoracemi v podobě elegantních umělých květů v jemných barevných tónech se zeleným listovím. Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace