Sladká luxusní krabice

Velká dárková krabice s vybranými sladkými chuťovkami České republiky.

Informace o této službě
1 310.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Darujte sladké potěšení v podobě luxusní dárkové krabice. Tradiční chuť lázeňských oplatků s reliéfy Brna doplňuje delikátní brusinková marmeláda nebo kousky ananasu naložených v medu a rumu. Gurmánský zážitek zaručuje také tabulka exkluzivní čokolády.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Vyberte si barvu krabice

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velká dárková krabice o rozměrech 363x252x94mm. Je vyrobena z tuhé vlnité lepenky zvolené barvy. Luxusní vzhled dárkové krabice dodává barevná látka z pevného materiálu, který barevně ladí k použitým surovinám i samotné krabici. Dárkové krabice jsou doplněny dekoracemi v podobě elegantních umělých květů v jemných barevných tónech se zeleným listovím. Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace