Sladká luxusní kazetka

Luxusní dárková krabička naplněná sladkými českými delikatesami.

Informace o této službě
690.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte netradiční dárek v podobě dárkové krabičky naplněné sladkými dobrotami. Ochutnejte originální rakytník v medu nebo lahodnou čokoládu. Pochutnat si také můžete na černých jeřabinách naložených v kořeněném sirupu nebo netradičním spojení ananasu, medu a rumu.
Darujte českou chuť! 

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Dárková krabička o rozměrech 24x28x11cm. Je vyrobena z vlnité lepenky přírodní barvy. Luxusní vzhled dárkové krabičce dodává barevná látka z pevného materiálu, který barevně ladí k použitým surovinám i samotné krabici. Víko dárkové krabičky je ozdobeno vybranými barevnými látkovými stuhami. Vnitřek dárkové krabičky zdobí elegantní umělé květy v jemných barevných tónech se zeleným listovím. Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace