Čokoládová kazetka

Informace o této službě
840.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Dárková kazetka naplněná devíti různými druhy té nejvybranější a vysoce kvalitní české čokolády v originálních obalech. Čokolády mají jedinečnou chuť, některé jsou vyrobeny pouze z kakaových bobů, kakaového másla či třtinového cukru, jiné jsou ochuceny originálními doplňky.

Čokolády jsou výrobkem české manufaktury z východních Čech, která jako první v České republice zpracovává čokoládu od kakaového bobu až po tabulku. Čokolády mají poctivou chuť a vyrábí se pouze z kvalitních surovin. Naposledy se takto čokoláda v České republice vyráběla za dob první republiky.

Do dárkové krabice vybíráme například z:
tmavé čokolády
(45g) mléčné 74%, s kakaovými boby, kávové, Ecuador 70% s mořskou solí, Ecuador 80%, Ecuador 100%, se zázvorem, s pepřem, s chilli,
mléčné čokolády (45g) s kakaovými boby, 45% s kandovanou růží, 45%mléčné, 51% s kozím mlékem, 
bílé čokolády (45g) s kakaovými boby.

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

Rozměry a provedení

Dárková krabička o rozměrech 24x28x11cm. Je vyrobena z vlnité lepenky přírodní barvy. Víko dárkové krabičky je ozdobeno vybranými barevnými látkovými stuhami. Vnitřek dárkové krabičky zdobí elegantní umělé květy v jemných barevných tónech se zeleným listovím. Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace