Čokoládová kazetka

Informace o této službě
680.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Dárková kazetka naplněná různými druhy té nejvybranější a vysoce kvalitní české čokolády v originálních obalech. Čokolády mají jedinečnou chuť, některé jsou vyrobeny pouze z kakaových bobů, kakaového másla či třtinového cukru, jiné jsou ochuceny originálními doplňky.

Čokolády jsou výrobkem české manufaktury z východních Čech, která jako první v České republice zpracovává čokoládu od kakaového bobu až po tabulku. Čokolády mají poctivou chuť a vyrábí se pouze z kvalitních surovin. Naposledy se takto čokoláda v České republice vyráběla za dob první republiky.

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Dárková krabička medové barvy o rozměrech 340x245x110mm. Je vyrobena z vlnité lepenky s odjímatelným víkem s hranatým průzorem. Víko dárkové krabičky je ozdobeno vybranými barevnými látkovými stuhami.  Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace