Babiččina luxusní kazetka

Luxusní dárková krabička se (staro)českými dobrotami.

Informace o této službě
710.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte originální dárek v luxusní dárkové krabičce. Rakytníkový čaj můžete ochutnat se zlatavým medem nebo jej vylepšit bylinkovým sirupem. Vybrané kousky vepřového masa nebo poctivou králičí paštiku s mrkví můžete vyzkoušet například s jemným likérem.
Český Koš Vám přeje dobrou staročeskou chuť! 

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Dárková krabička o rozměrech 24x28x11cm. Je vyrobena z vlnité lepenky přírodní barvy. Luxusní vzhled dárkové krabičce dodává barevná látka z pevného materiálu, který barevně ladí k použitým surovinám i samotné krabici. Víko dárkové krabičky je ozdobeno vybranými barevnými látkovými stuhami. Vnitřek dárkové krabičky zdobí elegantní umělé květy v jemných barevných tónech se zeleným listovím. Výrobky chrání kvalitní dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace