Tradiční luxusní koš

Luxusní dárkový koš s vybranými českými dobrotami.

Informace o této službě
2 315.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Darujte jedinečný chuťový zážitek v proutěném koši. K šálku výborné pražené kávy si vychutnejte čokoládu s oříšky. K jedinečné provoněné paštice z divočáka nezapomeňte vyzkoušet lahodnou hořčici nebo brusinkovou omáčku s poštorenskou šunkou. Pokud dáte přednost slaným chutím, doporučujeme ochutnat uzené mandle. 
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Určeno pro

Vyberte si dekoraci

Vyberte si perníček

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Proutěný hranatý koš s bytelných uchem a rozměry cca 35x27x16/30cm. Proutěný koš lemuje široká stuha s jemnými barevnými odstíny. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koše je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace