Svatební dárkový košíček

Svatební dárkový koš s originální náplní a jemnou dekorací.

Informace o této službě
1 540.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte svatební dárkový košíček s českými delikatesami a elegantní svatební dekorací. Nevěstu potěší med s rakytníkem nebo lahodný bylinkový čaj. Ženicha jistě osloví exkluzuvní chuť poctivé králičí paštiky nebo sklenička pravé moravské slivovice.
Darujte dárek, který chutná česky! 

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Proutěný košíček s bytelným uchem o rozměrech 24x16x10/20cm. Obvod košíčku zdobí jemná barevná stužka. Obsah košíčku chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Košíček je zabalen v průhledném celofánu s velkou bohatou ozdobnou látkovou stuhou stříbrné a bílé barvy, doplněnou několika užšími bílými a světle fialovými látkovými stužkami. Střed dekorativní stuhy tvoří velká bílá umělá růže s několika drobnými, světle fialovými kvítky a dlouhými úzkými zelenými umělými listy. Uvnitř dárkového košíčku je taktéž bílý květ umělé látkové růže s úzkými zelenými umělými listy. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace