Svatební dárkový košíček

Svatební dárkový koš s originální náplní a jemnou dekorací.

Informace o této službě
990.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte svatební dárkový košíček s českými delikatesami a elegantní svatební dekorací. Nevěstu potěší med s rakytníkem nebo lahodný kvetoucí čaj, který se rozvine do krásného květu. Ženicha jistě osloví exkluzuvní chuť poctivé králičí paštiky nebo sklenička pravé moravské slivovice.
Darujte dárek, který chutná česky! 

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Proutěný košíček s bytelným uchem o rozměrech 24x16x10/20cm. Obvod košíčku zdobí jemná barevná stužka. Obsah košíčku chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Košíček je zabalen v průhledném celofánu s velkou bohatou ozdobnou látkovou stuhou stříbrné a bílé barvy, doplněnou několika užšími bílými a světle fialovými látkovými stužkami. Střed dekorativní stuhy tvoří velká bílá umělá růže s několika drobnými, světle fialovými kvítky a dlouhými úzkými zelenými umělými listy. Uvnitř dárkového košíčku je taktéž bílý květ umělé látkové růže s úzkými zelenými umělými listy. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace