Svatební dárkový koš

Svatební dar v proutěném koši s vybranými českými specialitami.

Informace o této službě
2 030.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte novomanželům originální dárek v podobě exkluzivního proutěného koše s vybranými delikatesami. Potěšte sladkými ořechy v čokoládě nebo lahodnými medovými kuličkami. Jedinečnou chuť paštiky z divočáka provoněnou divokým kořením můžete doplnit například děčínskou jeřabinkou. 
Věnujte dárek, který chutná česky! 

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký světlý proutěný koš s nízkým bytelným uchem o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou bohatou ozdobnou látkovou stuhou stříbrné a bílé barvy, doplněnou několika užšími bílými a světle fialovými látkovými stužkami. Střed dekorativní stuhy tvoří velká bílá umělá růže s několika drobnými, světle fialovými kvítky a dlouhými úzkými zelenými umělými listy. Uvnitř dárkového koše je taktéž bílý květ umělé látkové růže s úzkými zelenými umělými listy. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace