Svatební dárkový koš

Svatební dar v proutěném koši s vybranými českými specialitami.

Informace o této službě
1 590.00Kč cena včetně DPH
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte novomanželům originální dárek v podobě exkluzivního proutěného koše s vybranými delikatesami. Potěšte sladkými čokoládovými lanýži, lahodnými medovými kuličkami nebo elegantním kvetoucím čajem. Jedinečnou chuť paštiky z divočáka provoněnou divokým kořením můžete doplnit například děčínskou jeřabinkou. 
Věnujte dárek, který chutná česky! 

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký světlý proutěný koš s nízkým bytelným uchem o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou bohatou ozdobnou látkovou stuhou stříbrné a bílé barvy, doplněnou několika užšími bílými a světle fialovými látkovými stužkami. Střed dekorativní stuhy tvoří velká bílá umělá růže s několika drobnými, světle fialovými kvítky a dlouhými úzkými zelenými umělými listy. Uvnitř dárkového koše je taktéž bílý květ umělé látkové růže s úzkými zelenými umělými listy. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Do odvolání vyřizujeme nové objednávky až po předchozí telefonické či e-mailové domluvě.

V případě zájmu o naše výrobky nás prosím kontaktujte.
Rozumím
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace