Slaný dárkový košíček

Dárkový košíček s výhradně slanými českými specialitami.

Informace o této službě
840.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Potěšte vybranými slanými pochoutkami v proutěném košíčku. U skleničky originálního likéru nebo exkluzivní moravské pálenky si vychutnejte špaldové krekry s česnekem nebo slané olivové sušenky s příchutí. Dva druhy poctivé vesnické paštiky, které překvapí svou výtečnou chutí, doporučujeme vyzkoušet s lahodnou hořčicí v biokvalitě.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

Ne děkuji

V balení najdete

Rozměry a provedení

Malý proutěný košíček s bytelným uchem o rozměrech 24x16x10/20cm. Obvod košíčku zdobí jemná barevná stužkaObsah košíčku chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Košíček je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v podobě elegantních umělých květů v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace