Sladký luxusní koš

Luxusní dárek v podobě elegantního proutěného koše s vybranými sladkými specialitami.

Informace o této službě
1 590.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Elegantní proutěný koš pro milovníky sladkých delikates. Nechte se unést lahodnou čokoládou, výtečnými medovými kuličkami nebo exkluzivními černými jeřabinami v kořeněném sirupu. Ke skleničce znamenitého likéru ochutnejte směs ořechů naložených v medu nebo lahodné čokoládové bonbony. 
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Proutěný hranatý koš s bytelných uchem a rozměry cca 35x27x16/30cm. Vnitřek proutěného koše vyplňuje bílá látka, která s jemnou barevnou stužkou elegantně lemuje také vnější obvod proutěného koše. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koše je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v podobě elegantních umělých květů lotosu v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace