Sladký dárkový koš

Velký proutěný koš s exkluzivními sladkými českými delikatesami.

Informace o této službě
1 860.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace
Pro milovníky sladkých specialit je připraven velký sladký dárkový koš. Ochutnejte kousky ananasu naložených ve zlatavém medu. K šálku čerstvě uvařené kávy si dopřejte jemné máslové sušenky nebo brusinkové müsli v biokvalitě. Nezapomeňte vyzkoušet také delikátní jahodový extra džem nebo malé jemné čokoládky s významnými památkami Čech a Moravy. Chuťový zážitek můžete umocnit nápojem dle Vaší vlastní volby.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Určeno pro

Vyberte si dekoraci

Vyberte si perníček

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký proutěný koš s nízkým bytelným uchem vyrobený ze světlých, tmavých či kombinací světlých a tmavých proutků o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace