Levandulový košíček 3

Dárkový košíček s levandulovou kolekcí.

Informace o této službě
1 455.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte svým blízkým voňavý levandulový košíček s výrobky z levandulové farmy z jižní moravy. Lahodná kombinace čokolády a levandule lékařské vás okouzlí dokonalým souzněním chutí. Stačí nechat jaholádu pomalu rozpouštět na jazyku a k tomu trochu polosladkého Moravského zemského vína. Svěží, výrazně ovocné s vůní připomínající čerstvě natrhané listy jahodníku. ZWEIGELTREBE ROSÉ víno s levandulí 2018 z limitované edice Vám naladí příjemný večer.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť.

Určeno pro

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si čokoládu

V balení najdete

Rozměry a provedení

Malý proutěný košíček s bytelným uchem o rozměrech 24x16x10/20cm. Obvod košíčku zdobí jemná barevná nebo krajková stužkaObsah košíčku chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Košíček je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace