Levandulová bedýnka 4

Dárková bedýnka s levandulovou kolekcí.

Informace o této službě
1 495.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte svým blízkým voňavou levandulovou dřevěnou bedýnku s výrobky z levandulové farmy z jižní moravy. Luxusní směs mleté kávy je vytvořena pro ty z Vás, kteří touží po tradičním a vyváženém espressu s netradičním chuťovým akcentem levandule lékařské. Kombinace dvou druhů jihoamerické arabiky a levandule lékařské potěší Vaše chuťové pohárky vynikající a jemnou chutí kávy s tóny čokolády, mandlí, kandovaného ovoce a levandule, jejíž chuť se rozvine na samém začátku nebo konci konzumace kávy, v závislosti na zvoleném způsobu přípravy. Kvalitní arabika Vás nabudí a dodá Vám energii, levandule zmírní vypětí a stres - ideální kombinace pro rušné pracovní dny i chvíle pohody. 

Český Koš Vám přeje dobrou chuť.

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si čokoládu

V balení najdete

Rozměry a provedení

Dřevěná bedýnka malá s rozměry 28x15x12 cm. Obvod bedýnky zdobí jemná barevná stužka. Obsah bedýnky chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Bedýnka je zabalena v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace