Levandulová bedýnka 2

Dárková bedýnka s levandulovou kolekcí.

Informace o této službě
965.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Věnujte svým blízkým voňavou levandulovou dřevěnou bedýnku s výrobky z levandulové farmy z jižní moravy. Lahodná kombinace bílé čokolády, jahod a levandule lékařské vás okouzlí dokonalým souzněním chutí. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť jahod a levandule v každém kousku čokolády. Stačí nechat jaholádu pomalu rozpouštět na jazyku a  dát si k tomu šálek levandulové kávy.  Vůně levandulové svíčky ručně vyrobené zdravotně postiženými zaměstnanci Vám naladí příjemný večer.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť.

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Dřevěná bedýnka malá s rozměry 28x15x12 cm. Obvod bedýnky zdobí jemná barevná stužka. Obsah bedýnky chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Bedýnka je zabalena v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. 

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace