Dárkový koš výběrový

Velký proutěný koš s typickými a výhradně českými specialitami.

Informace o této službě
2 180.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Chcete obdarovat přátele, věnovat něco tradičně českého obchodním klientům nebo rodině dát výběr toho nejlepšího z klasických místních delikates? Připravili jsme pro Vás tradiční plněné hořické trubičky z Podkrkonoší, okurky ze Znojma, plzeňské pivo, česká sušená jablíčka nebo kvalitní med z východních Čech. Nezapoměňte na víno či moravskou pálenku.
Darujte dárek, který chutná česky! 

Určeno pro

Vyberte si dekoraci

Vyberte si perníček

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký proutěný koš s nízkým bytelným uchem vyrobený ze světlých, tmavých či kombinací světlých a tmavých proutků o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace