Dárkový koš pro ženu

Velký dárkový koš s tradičními pochoutkami z Moravy a Čech.

Informace o této službě
1 390.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Ochutnejte české regionální dobroty uložené do proutěného koše. Vyberte si z několika druhů čajů a vyzkoušejte k nim například jablečné hrudky z rodinné biopekárny nebo tradiční lázeňské oplatky. Nezapomeňte také na masové speciality v podobě dvou druhů poctivých vesnických paštik nebo vepřového kolínka naloženého ve směsi koření. Jako sladkou tečku ochutnejte zlatavý med z východních Čech, šípkový džem nebo výtečné čokoládavé bonbony.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký proutěný koš s nízkým bytelným uchem vyrobený ze světlých, tmavých či kombinací světlých a tmavých proutků o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v podobě elegantních umělých květů v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace