Dárkový koš pro ženu

Velký dárkový koš s tradičními pochoutkami z Moravy a Čech.

Informace o této službě
1 890.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Ochutnejte české regionální dobroty uložené do proutěného koše. Vyberte si z několika druhů čajů a vyzkoušejte k nim například srdíčka z lískooříškového müsli. Nezapomeňte také na masové speciality v podobě kachní vesnické paštiky nebo vepřového kolínka naloženého ve směsi koření. Jako sladkou tečku ochutnejte zlatavý med z východních Čech, brusinkový džem nebo výtečnou čokoládu s ořechy a malinami.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť!

Určeno pro

Vyberte si dekoraci

Vyberte si perníček

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký proutěný koš s nízkým bytelným uchem vyrobený ze světlých, tmavých či kombinací světlých a tmavých proutků o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace