Dárkový koš k výročí svatby

Luxusní dárkový koš s vybranými delikatesami a elegantní dekorací z lotosových květů.

Informace o této službě
1 690.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Výročí svatby je významný den. Potěšte luxusním dárkovým košem s vybranými českými dobrotami a elegantní dekorací z květů lotosu. K šálku lahodné kávy ochutnejte medové bioperníčky ve tvaru srdíček nebo dva druhy medových kuliček. Exkluzivní paštiku z divočáka provoněnou jalovcem můžete vyzkoušet s šípkovou marmeládou nebo skleničkou moravské meruňkovice.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť! 

Vyberte si motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký světlý proutěný koš s nízkým bytelným uchem o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou a doplněn dekoracemi v podobě elegantních umělých květů lotosu v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace