Čajový dárkový koš

Velký proutěný koš s čajovou kolekcí a čajovým příslušenstvím.

Informace o této službě
1 420.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Darujte krásný dárek v podobě originální čajové kolekce v proutěném koši. Ochutnejte sypaný zelený čaj, jemný bílý čaj nebo ovocný borůvkový džbánek. Nejen pro potěchu oka vyzkoušejte kvetoucí čaj, který po zalití vodou "rozkvete" do krásného květu. K ochucení a oslazení doporučujeme bylinkový sirup, přírodní sladilo nebo poctivý český med.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť! 

Vyberte si dekoraci

Motiv pečetě na věnování

V balení najdete

Rozměry a provedení

Velký proutěný koš s nízkým bytelným uchem vyrobený ze světlých, tmavých či kombinací světlých a tmavých proutků o rozměrech 38x30x20/34cm. Obvod koše zdobí jemná barevná stužka. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koš je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v podobě elegantních umělých květů v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace