Babiččin luxusní koš

Luxusní dárkový koš s tradičními českými dobrotami.

Informace o této službě
2 280.00Kč
  • Zboží skladem
  • Věnování zdarma
  • Včetně dekorace

Darujte tradiční české speciality z babiččiny spížírny v elegantním proutěném koši. K jemnému bylinnému likéru ochutnejte lázeňské oplatky nebo čokolády z bonboniery s reliéfy z Čech a Moravy. K luxusní kachní paštice s jablky můžete vyzkoušet tradiční čamaládu nebo znojemnské okurky. Luxusní obsah dárkového koše doplňuje sypaný ovocný čaj nebo květinová sůl s pažitkou.
Český Koš Vám přeje dobrou chuť! 

Určeno pro

Vyberte si dekoraci

Vyberte si perníček

Motiv pečetě na věnování

Vyberte si nápoj

V balení najdete

Rozměry a provedení

Proutěný hranatý koš s bytelných uchem a rozměry cca 35x27x16/30cm. Proutěný koš lemuje široká stuha s jemnými barevnými odstíny. Obsah koše chrání dřevitá vlna vyrobená z měkké dřevité hmoty bez použití chemických přípravků. Koše je zabalen v průhledném celofánu s velkou ozdobnou látkovou stuhou. Dárkový produkt je doplněn dekoracemi v jemných barevných tónech se zeleným listovím.

Ke všem výrobkům Českého Koše neodmyslitelně patří originálně psané věnování na kvalitním ručním papíře. Výjimečnost našim výrobkům dává vosková pečeť rubínové barvy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace