Trinidad Scorpion Moruga papričky

149.00Kč
  • Zboží skladem
  • Český produkt

Celé plody sušené papričky Trinidad Scorpion Moruga. Jedná se o nejpálivější chilli papričku na světě s opravdu extrémním palem! Balení obsahuje 10g (průměrně 10ks) sušených chilli papriček Trinidad Scorpion Moruga. S touto chilli papričkou je potřeba nakládat maximálně opatrně! Její účinky dosahují pepřového spreje a hrozí popálení očí či sliznic. Tuto chilli papričku prosím nenechávejte v dosahu dětí a nekunzumujte ji pokud jste alergičtí na pálivé!

Paprička Trinidad Scorpion Moruga má velmi aromatickou a ojedinělou chuť, kterou lze cítit až po 15 či 20 minutách, kdy počáteční spalující pal odchází a Vaše chuťové buňky se začnou probírat k životu. Plody papričky jsou 4-5 cm veliké a zbarvené do červena.

Země původu chilli papriček: USA

Pálivost: extrémní, 2 009 231 SHU

 

Produkt je výrobkem první české chilli farmy, která produkuje čerstvá semena chilli papriček vypěstovaných přímo v České republice. Od roku 2012 také jako první v České republice vyrábí z vlastních chilli papriček například chilli omáčky a další výrobky.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace