Speciální krabice

Speciální dárkové krabice se odlišují svým tématicky zvoleným obsahem. V současné době nabízíme několik velikostí medových a čajových dárkových krabic, krabičky s českou kosmetikou a menší dárkové krabičky s českými dobrotami.

Dárkové krabičky

Dárkové krabičky obsahují vybrané produkty od českých regionálních výrobců. Nabízíme ryze sladkou dárkovou krabičku, krabičku se slanými specialitami a dárkovou krabičku se slanými i sladkými dobrotami.

Medové potěšení

Medové dárkové krabice jsou sestaveny z vybraných medových dobrot od českých včelařů a regionálních výrobců. Dárkové krabice nabízíme ve dvou různých velikostech.

Čajová siesta

Čajové dárkové krabice nabízíme v několika velikostech. Můžete v nich darovat několik druhů čajů, praktické čajové sítko či lesní med na dochucení.

Dárková kosmetika

Dárkové krabičky představují českou kosmetiku z řad českých výrobců. Nabízíme například sprchové gely, tělová másla či koupelové soli.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace