Luxusní krabice

Luxusní dárkové krabice vynikají především svým elegantním vzhledem, který jim dodává luxusní látka uvnitř každé krabice. V tradičních dárkových krabicích se snoubí sladké i slané chutě. Babiččiny dárkové krabice ukrývají staročeské dobroty. Ve sladkém potěšení nalezneme výhradně sladké regionální speciality. Slané dobroty naopak odkrývají taje slaných českých delikates.

Tradiční dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice jsou naplněny sladkými a slanými tradičními a krajovými českými dobrotami. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Babiččina spižírna

Babiččiny dárkové krabice jsou složeny z tradičních (staro)českých dobrot. Dárkové krabice jsou k dostání v několika barvách a ve třech velikostech.

Sladké potěšení

Sladké dárkové krabice jsou naplněny výhradně sladkými specialitami od českých regionálních výrobců. Dárkové krabice nabízíme ve třech velikostech a několika barevných variantách.

Slané dobroty

Slané luxusní dárkové krabice se skládají ryze ze slaných českých delikates. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech různých velikostech.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace