Luxusní koše

Luxusní dárkové koše jsou typické především bílou látkou, která tvoří elegantní lem proutěného koše, originálními proutěnými tvary košů nebo doplňky v podobě bohaté dekorace z umělých lotosových květů a několika látkových stuh. V luxusních dárkových koších můžete ochutnat tradiční i netradiční české delikatesy pocházející zejména od regionálních českých výrobců té nejvyšší kvality.

Dárkové koše

Proutěný koš s elegantní látkou můžete darovat ve třech variantách. Sladký dárkový koš nabízí sladké české speciality. V tradičním dárkovém koši můžete ochutnat sladké i slané chutě. Babiččin dárkový koš je složený především ze staročeských dobrot.

Proutěné truhličky

Dárkové proutěné truhličky s otevíracím víkem nabízíme ve třech variantách. Tradiční proutěná truhlička skrývá sladké i slané krajové produkty. Ve sladké proutěné truhličce můžete ochutnat ryze sladké dobroty od regionálních výrobců. Slaná proutěná truhlička nabízí originální jeřabinku a vybrané slané české delikatesy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace