Dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice jsou typické dekorováním přírodní dřevitou vlnou. Obsahují výrobky regionálních a tradičních výrobců České republiky. Řada výrobků je oceněna známkou regionálního produktu, biopotravinou, Regionální potravinou nebo nese známku chráněného označení původu. Dárkové krabice nabízíme v několika různých velikostech a variantách.

Tradiční dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice nabízejí široký výběr sladkých i slaných regionálních a tradičních produktů z řad českých výrobců. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Babiččina spižírna

Babiččina spižírna nabízí dárkové krabice složené z produktů, které můžete najít v každé správné spížce. V dárkových krabicích o třech různých velikostech můžete ochutnat například nakládanou zeleninu či zlatavý med.

Sladké potěšení

Sladké dárkové krabice nabízí ryze sladké dobroty českých regionálních výrobců. Dárkové krabice nabízíme v několika barvách a třech velikostech.

Slané dobroty

Slané dárkové krabice jsou naplněné především slanými českými krajovými specialitami. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Do odvolání vyřizujeme nové objednávky až po předchozí telefonické či e-mailové domluvě.

V případě zájmu o naše výrobky nás prosím kontaktujte.
Rozumím
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace