Dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice jsou typické dekorováním přírodní dřevitou vlnou. Obsahují výrobky regionálních a tradičních výrobců České republiky. Řada výrobků je oceněna známkou regionálního produktu, biopotravinou, Regionální potravinou nebo nese známku chráněného označení původu. Dárkové krabice nabízíme v několika různých velikostech a variantách.

Babiččina spižírna

Babiččina spižírna nabízí dárkové krabice složené z produktů, které můžete najít v každé správné spížce. V dárkových krabicích o třech různých velikostech můžete ochutnat například nakládanou zeleninu či zlatavý med.

Babiččin luxus

Babiččin luxus nabízí dárkové krabice složené z produktů, které můžete najít v každé správné spížce. V dárkových krabicích o třech různých velikostech s látkovou výzdobou můžete ochutnat například nakládanou zeleninu či zlatavý med.

Sladké potěšení

Sladké dárkové krabice nabízí ryze sladké dobroty českých regionálních výrobců. Dárkové krabice nabízíme v několika barvách a třech velikostech.

Sladké luxusní

Sladké luxusní krabice vystlané hedvábnou látkou nabízí ryze sladké dobroty českých regionálních výrobců. Dárkové krabice nabízíme v několika barvách a třech velikostech.

Slané dobroty

Slané dárkové krabice jsou naplněné především slanými českými krajovými specialitami. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Slané luxusní

Slané luxusní dárkové krabice nabízejí široký výběr slaných regionálních a tradičních produktů z řad českých výrobců. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Tradiční dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice nabízejí široký výběr sladkých i slaných regionálních a tradičních produktů z řad českých výrobců. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Tradiční luxusní

Tradiční luxusní krabice nabízejí široký výběr sladkých i slaných regionálních a tradičních produktů z řad českých výrobců. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Sestavte si vlastní krabici

Sestavte si dárek z vlastního výběru českých delikates podle Vaší chuti. Produkty Vám zabalíme do zvoleného dárkového obalu, připravíme a zašleme.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace