Dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice jsou typické dekorováním přírodní dřevitou vlnou. Obsahují výrobky regionálních a tradičních výrobců České republiky. Řada výrobků je oceněna známkou regionálního produktu, biopotravinou, Regionální potravinou nebo nese známku chráněného označení původu. Dárkové krabice nabízíme v několika různých velikostech a variantách.

Tradiční dárkové krabice

Tradiční dárkové krabice nabízejí široký výběr sladkých i slaných regionálních a tradičních produktů z řad českých výrobců. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Babiččina spižírna

Babiččina spižírna nabízí dárkové krabice složené z produktů, které můžete najít v každé správné spížce. V dárkových krabicích o třech různých velikostech můžete ochutnat například nakládanou zeleninu či zlatavý med.

Sladké potěšení

Sladké dárkové krabice nabízí ryze sladké dobroty českých regionálních výrobců. Dárkové krabice nabízíme v několika barvách a třech velikostech.

Slané dobroty

Slané dárkové krabice jsou naplněné především slanými českými krajovými specialitami. Dárkové krabice jsou dostupné ve třech velikostech.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku další informace